Kapat

Logo kullanımı.

KAYEL YAZILIM TEKNOLOJİ BİLİŞİM DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kuruluşumuzun kendisine ait veya kuruluşumuz tarafından temsil edilen markalara ait marka ve logo kullanımına ilişkin kullanım şartları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur;

Kayel Yazılım logosu, çalıştırılan personel haricinde kartvizitlerde veya ürün üzerinde kullanılamaz. Kayel Yazılım logosu kullanan personel ve çalıştıkları kuruluşlar bu prosedürde belirtilen tüm kuralları kabul etmiş sayılır. Kayel Yazılım logosuna ait şablon bu sayfanın alt kısmından temin edilebilir.

Kayel Group şirketlerinin tescilli markaları için belirlenmiş olan logo ve sloganları kullanmak istemeniz durumunda, kullanmak istediğiniz alanda, dokümanda, web sayfanızda belirlenmiş olan en boy oranlarını ve formatını koruyarak en son versiyonu ile kullanmalıdır. Eğer web sayfasında kullanılacaksa, Markalar Bölümünde, Markalar bölümü bulunmaması durumunda Ana Sayfada, belirlenmiş formatta yayınlamanız gerekmektedir. Logo büyütme ve küçültme işlemlerinde logo en-boy oranı ve formatı aynen korunmalıdır.

Web sayfasına yerleştirilen logoya ilgili markanın web sitesi linki eklenmelidir. Logoya tıklanıldığında Kayel Yazılım'a ait web sitesi (https://www.kayelyazilim.com) yeni sayfada açmalıdır.

Kayel Group markalarının veya Kayel Yazılım tarafından temsil edilen markaların kartvizit, antetli kağıt veya reklam gibi mecralarda kullanılması gerektiğinde bilgi@kayelyazilim.com adresine bilgi maili atmanız ve bağ-isim kullanım sözleşmesinin tarafınıza gönderilmesi ve onaylanması gerekmektedir.

Kayel Yazılım'a ait veya Kayel Group tarafından temsil edilen markaların kullanımı hiçbir şekilde markanın temsili, ilzamı ve diğer haklarının kullanımı konusunda yetki alınmış olduğunu göstermez. Bu amaçla ayrıca "Kayel Yazılım İş Ortağı Sözleşmesi" imzalanması gerekir.